Zu in Asia - Blog o Malezji

Wyjazd do Malezji, Zwiedzanie Malezji, Ceny w Malezji, Co Zwiedzić w Malezji – Blog Blondynki o "Kraju Duriana"

Cennik

Zuza – twój osobisty przewodnik w Malezji!

Planujesz wycieczkę do Malezji, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz pomocy w organizacji wyjazdu / eventu / chciałbyś pogadać z kimś kto zna teren? Przewodnika dla grupy zorganizowanej, lub twoich znajomych, którzy nie czują się pewnie mówiąc po angielsku?

Nie ma problemu! Jestem tu, żeby pomóc.

Oferuję całodzienne zwiedzanie KL oraz spotkania w celu konsultacji planu zwiedzania czy opowiedzenia o mieście przy kolacji.

W związku z ogromną ilością zapytań informuję, że spotykam się wyłącznie ZA OPŁATĄ. 

Dlaczego? Mieszkam za miastem i sam dojazd kosztuje mnie sporo czasu i pieniędzy. Jeśli poświęcam mój czas na pomoc wam w zrozumieniu Malezji i lokalnej kultury to proszę o odrobinę szacunku i wyrozumiałości – mój wolny czas jest ograniczony – stąd opłata.

CENNIK

Spotkanie wieczorne (np. kolacja) w Kuala Lumpur: 100RM

Zwiedzanie całodzienne dla 1-3 osób: 350RM + koszty przejazdów (plan zwiedzania w 100% dopasowany do zainteresowań uczestników, może też obejmować wizytę na lokalnym targu, mniej znane miejsca itp)

Zwiedzanie całodzienne dla >3 osób: 500RM + koszty przejazdów (plan zwiedzania w 100% dopasowany do zainteresowań uczestników, może też obejmować wizytę na lokalnym targu, mniej znane miejsca itp)

Kontakt

%d bloggers like this: